TT Ads

W sobotę, 11 lipca br. przy „Białym Targowisku” na ulicach: Pelplińskiej i Rataja w Nowym Fordonie, działali Strażnicy Miejscy i policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego KM Policji. Celem akcji było wyeliminowania nieprawidłowego parkowania na jezdni, utrudniającego przejazd innym użytkownikom dróg. Kilkunastu kierowców zostało ukaranych mandatami i punktami karnymi.

Straż Miejska skrupulatnie spisywała kierowców łamiących przepisy ruchu drogowego. Dołączył do strażników patrol policji który przeprowadzał kontrole od strony skrzyżowania ulic: Pelplińska/Rataja.

Przypominamy. Od połowy czerwca br. przy targowisku obowiązuje kategoryczny zakaz zatrzymywania. Za nieprzestrzeganie przepisów ruchu drogowego kierowcy muszą się liczyć z odholowaniem pojazdów, wysokim mandatem oraz punktami karnymi.

Policja i Straż Miejska zapowiadają kolejne wzmożone akcje w rejonie targowiska. Ponownie apelujemy do kierowców o stosowanie się do znaków drogowych. Pojazdy należy parkować na placu parkingowym naprzeciw targowiska, obok Galerii Fordon.

Źródło: infofordon.pl

TT Ads