TT Ads

Dzięki szybkiej reakcji policjanci z Koronowa uratowali mężczyznę, który chciał targnąć się na własne życie. Desperat chciał skoczyć z mostu pod nadjeżdżający pociąg. Podjęte, w ostatniej chwili, przez patrol czynności pozwoliły uratować mu życie. 29-latek trafił do szpitala.

Wczoraj dyżurny komisariatu w Koronowie przyjął zgłoszenie z prośbą o interwencję w związku z podejrzeniem próby samobójczej. Policjanci dojeżdżając we wskazane miejsce zauważyli mężczyznę stojącego za barierką wiaduktu. Okazało się również, że ma on założony na szyi sznur. Jego drugi koniec przywiązany był do barierki. Policjanci szybko weszli na wiadukt i nie zwlekając ani chwili chwycili mężczyznę, który chciał skoczyć z wiaduktu prosto pod nadjeżdżający w tym momencie pociąg. 29-latek został przez policjantów wciągnięty na wiadukt. Tam czekano do czasu przyjazdu karetki pogotowia. Decyzją medyków mężczyzna został zabrany do szpitala.

– Szybko i zdecydowanie podjęte przez funkcjonariuszy działania i udzielona pomoc doprowadziły do uratowania ludzkiego życia – informuje podkom. Lidia Kowalska.

Źródło: infofordon.pl

TT Ads