TT Ads

Dzisiaj (4 czerwca) poszukiwania są kontynuowane głównie w rejonie Przyłęk i Ciela.

Policjanci z Białych Błot i Bydgoszczy oraz inne służby w dalszym ciągu poszukują zaginionego 16-letniego Piotra Nowarkiewicza. Policjanci sprawdzają każdą informację pojawiającą się w tej sprawie i ustalane są okoliczności zaginięcia nastolatka. Ponownie prosimy o zgłaszanie się osób mających jakąkolwiek wiedzę na temat losu zaginionego.

W niedzielę (31.05.2020) białobłoccy policjanci przyjęli zawiadomienie o zaginięciu 16-letniego Piotra Nowarkiewicza. Od tego czasu trwają intensywne poszukiwania nastolatka, w które włączyli się policjanci z Bydgoszczy, funkcjonariusze innych służb, a także mieszkańcy i inne osoby, którym na sercu leży los zaginionego. Służby oraz mieszkańcy przeszukali teren w rejonie Przyłęk, Ciela i Zielonki.

We wtorek (02.06.2020) w rejonie Olimpina znaleziono odzież oraz rzeczy osobiste należące do Piotra Nowarkiewicza. Tam też były prowadzone działania poszukiwawcze z udziałem policjantów pracujących na wodach oraz płetwonurków.

– Policjanci sprawdzają każdy wątek mogący mieć związek z zaginięciem 16-latka. Zabezpieczyli monitoring, przesłuchali świadków starając się wyjaśnić wszystkie okoliczności towarzyszące jego zaginięciu. Jednocześnie apelują do osób, które posiadają jakąkolwiek wiedzę mogącą przyczynić się do odnalezienia 16-latka, by skontaktowały się w tej sprawie z policjantami w Białych Błotach lub najbliższą jednostką policji – informuje st.asp. Piotr Duziak, Zespół Prasowy KWP w Bydgoszczy.

Źródło: infofordon.pl

TT Ads